הסיפור שלנו

TIANXIA –  חברת כל שתחת השמים, הוקמה ע”י מתן ביבי. דור שלישי אשר ממשיך את מפעל חייה של סבתו רשל ביבי אשר עלתה מעיראק בשנות החמישים. בתחילת דרכה של המשפחה רשל למדה את מלאכת התפירה עוד בימי שחיה בעיראק ולמים פתחה בוטיק אופנה בשכונת התקווה הוותיקה בתל אביב. לימים גם בניה אשר עבדו איתה כל השנים – הקימו גם הם עסקים אשר עסקו באופנת נשים וילדים. גם מתן עבד אצל אביו במשך חמש שנים עד שהחליט לפתוח עסק בעצמו לאחר שלמד את רזי המקצוע ופיתח את האהבה לבדים גם.  העסק התחיל ממכונת תפירה אחת ומתוך מחסן הבגדים של העסק של אביו התחיל לעבוד. תחילה עבור משפחה וחברים ולאט לאט העסק התחיל לצבור ניסיון ומוניטין. 5 שנים לאחר מיכן, העסק גדל, התרחב וקיבל את הכיוון שלו.
TIANXIA

פירוש השם TIANXIA (מנדרינית) מגיע מתרבות המזרח של הסינים – “כל שתחת השמים”. החברה הציבה לעצמה יעד – לעסוק בכל מה שאנחנו אוהבים וחושבים שהצרכן הישראלי מחפש ויש לו צורך ממשי לכך. אין להסיק מיתוך השם הסיני שהמוצרים שלנו מיובאים מישם – אלא רק השם בלבד. הערך המרכזי של חברת טיאנשיה הוא – אנחנו לא מייבאים מה שאנחנו יכולים לייצר בישראל.

החברה מאמינה בייצור כחול לבן מתוך תפישה של אהבת הארץ, שמירה על העבודה בארץ ישראל ופרנסת האנשים החיים בה, חיזוק הכלכלה הישראלית וכמובן היכולת לפקח מקרוב על איכות העבודה ומתן תגובה מהירה לצרכי השוק הישראלי. היום טיאנשיה מציעה מגוון רחב של פתרונות ומוצרים לתרבות הפנאי בטבע ובים ובשנים האחרונות מפתחים את התשוקה שלנו לבדים ומציעים פתרונות ומוצרים גם לתרבות הפנאי בבית.

חברת טיאנשיה חרטה על דגלה 3 עקרונות מנחים
כל המוצרים
טבע
עד 25% הנחה על
כל הפריטים
כל המוצרים
חוצות
עד 25% הנחה על
כל הפריטים
כל המוצרים
מקורה
עד 25% הנחה על
כל הפריטים