Dream Maker
המתפרה התעשייתית

חברת טיאנשיה מציעה את שירותיה לכל החלומות שלכם. אנו מחזיקים במתפרה התעשייתית הגדולה ביותר בלב תל אביב. אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם. אנחנו מחזיקים במחלקת רפדות לפי מידה “קאסטום מייד” אנו מחזיקים מגוון רחב של בדים וחומרים ומציעים לכם לייצר פינות ישיבה, מזרוני שינה, מזרונים, כריות או כל דבר העולה על רוחכם.
חברתינו מציעה מגוון שירותים:
הצללות מכל הסוגים
מגוון בדים
שירותי עיצוב
שירותי גזירה
שירותי תפירה
זמני אספקה מהירים

פרויקטים מיוחדים

תפרנו לו וואחד תיק!

Yango deli x POP UP museum TLV

מה קורה פה?

לכבוד תערוכת POP UP MUSEUM TLV 3 האמן טומר זיונץ פנה לטיאנשיה שנתפור לו תיק מוגדל פי 3 לטובת מייצג אמנות קונספטואלי שהוא התבקש ליצור עבור חברת Yango Deli.

לכבוד תערוכת POP UP museum TLV האמן תומר זיונץ פנה לטיאנשיה שנתפור לו תיק מוגדל פי 3, לטובת מייצג אמנות קונספטואלי שהוא התבקש ליצור, עבור חברת Yango Deli Israel.
תומר עיצב ותיכנן את כל החלל, אנחנו היינו אחראים על עבודת היצירה של התיק מ-0. אנו מספקים שירותי תפירה לכל מיני רעיונות ושגעונות, ללא כל קשר לעבודה השוטפת של חברתנו.
אנו מספקים שירותי תכנון, גזרה, גזירה, תפירה ושאר חומרי הגלם המתאימים ליצירת עבודות אומנות/מיצגים לחללים וכדומה.

!It's Alive - מוירטואלי לפיזי

Dissrup x THE POSTERUM

מה קורה פה?

טיאנשיה לא רק מגשימה לכם חלומות היא מפיחה בהם חיים. סטודיו Dissrup הם קולקטיב של אוסף אמני 3D שיוצרים שיתופי פעולה בתחום ה- NFT. התבקשנו עבור אחת מהיצירות של אחד האמנים להפיח לחיים ביצירה מן המימד הדיגיטלי למימד הפיזי ולתת לה פרשנות פיזית, מוחשית המקדשת את החומר. נתבקשנו לתכנן את הגזרה והתפירה, כולל היצירה בפועל. ולכל מי ששואל: הפוף נמכר ביג טיים!

יושבים בפנאן במוזיאון

Tel Aviv Museum x Yayoi Kusama

מה קורה פה?

טיאנשיה התבקשה ע”י לילך שטיאט (אדריכלית ומעצבת רב תחומית, אוצרת ואמנית ניו מדיה) לייצר 22 אלמנטים לחלל מנוחה ויצירה בהשראת יאיוי קוסמה לכבוד התערוכה שלה במוזיאון תל אביב. החלל כולו עוצב על ידי שטיאט, בחירת הצבעים, עיצוב האלמנטים וניהול תהליך העבודה. בטיאנשיה יש לנו ניסיון עשיר בתפירה טיילור מייד למגוון פופים / רפדות ואלמנטים של ריהוט משלים ופתרונות ישיבה פנים וחוץ למעצבים / מוסדות / לקוחות עסקיים ופרטיים. טיאנשיה מספקים פתרון מלא  לעבודות מהסוג הזה, החל משלב התכנון, ליווי ובחירת בדים, תפירה ואספקה של המוצר במלואו.

בסימן טוב ומזל טוב!

הצללה דקורטיבית לחתונה

מה קורה פה?

לקוח פנה אלינו לייצר הצללה ייחודית לחתונה של הבת שלו ומי אנחנו שלא נענה להצעה לשמח חתן כלה!
תהליך העבודה:
1. עיצוב ותכנון מבנה הצללה 35/15 מטר.
2 הכנה לגזרה, גזירה, תפירה והכנת האלמנטים להתקנה בשטח.
מפרט טכני:
משטח הצללה מורכב מ-120 אלמנטים צורניים – “משולש” ישר זווית, שטח כיסוי 525 מ”ר.
חומר: פוליאמיד לייקרה 200 גרם למ”ר UV UPF 50+.
צילום: Zazar Pro

בעל/ת עסק? מפיק/ת אירועים? יזם/ת בנשמה?
תנו לנו להיות המפעל שלכם – אנו מציעים את שירותי המתפרה שלנו ויכולת ייצור גבוהה ומהירה לפי דרישות. יש לנו ניסיון ארוך שנים בתחום השכרות הציוד והאירועים ומבינים את הצריכים שלכם. אנו מתמחים במוצרים הצללה, הספקת ציוד להשכרות ומפיקי אירועים כגון מזרונים,כריות, כיסויים וריפודים, איכסון קל לציוד – תיקים וכיסויים. מחצלות, ציוד הקמה וחבלים. מגוון רחב של בדים מכל הסוגים ולכל הצרכים. לא מצאתם את מה שאתם מחפשים? תנו לנו – לנו יש ניסיון רחב במציאת החומר המתאים עבורכם בארץ ובחו”ל.

כאן מגשימים

חיפשתם את הבד המסוים? גיזרה שאף אחד לא העז לעשות? אנחנו לוקחים את המושג טיילור מייד ועושים לו כבוד אמיתי.
השאירו פרטים ונחזור אליכם 

כל המוצרים
טבע
עד 25% הנחה על
כל הפריטים
כל המוצרים
חוצות
עד 25% הנחה על
כל הפריטים
כל המוצרים
מקורה
עד 25% הנחה על
כל הפריטים